Об'єм, л: 400.
Вантажність, кг: 65.
Вес, кг: 16.
Розміри зовнішні, см: 169x79x38.
Відкриття: правобічне.
Колір: сірий карбон.
Країна-виробник: Україна
Гарантія, міс.: 12.
Бокс Discovery Carbon Line 400 — великий місткий бокс на дах автомобіля для перевезення габаритних речей і довгомірних предметів.
Особливості:
- Виготовлений за технологією впорскування у форму під тиском, завдяки цьому (на відміну від вакуумної форми) має внутрішні ребра жорсткості, що виводить його в лідери за експлуатаційними характеристиками.
- Текстура поверхні "Карбон" робить дизайн боксу привабливим
- Оптимізована форма для збільшення місткості.
Бокс Discovery Carbon Line 400 виділяється своїм сучасним дизайном і прекрасними аеродинамічними характеристиками. Місткість боксу дає змогу звільнити салон і багажник автомобіля від зайвих речей для комфортнішої їзди. Discovery Carbon Line 400 матиме чудовий вигляд на позашляховиках, універсалах і мінівенах. До комплекту до боксу входить спеціальний ремінь, який дасть змогу зафіксувати вантаж усередині.
Монтаж бокса Discovery Carbon Line 400 простий і не займає багато часу. Металева скоба завширшки 8 см дає змогу закріпити бокс на будь-який тип поперечин, обхопивши їх знизу, за допомогою спеціальних гайок-барашок, які входять до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 38 см |
| Максимальна вантажопідйомність | 65 кг |
| Виробник | Art company plast |
| Ремені для фіксації вантажів | Так |
| Довжина | 169 см |
| Центральний замок | Так |
| Відкриття багажника | Правосторонній |
| Стан | Новий |
| Ширина | 79 см |
| Країна виробник | Італія |
| Об`єм | 400 л |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 8 250 ₴







