Багажник Mitsubishi Galant 1988-1992 в штатные места
Это тип автомобильного багажника, который также называют “поперечины” или “поперечные рейлинги”. Такой багажник предназначен для установки на автомобили у которых есть штатные места на крыше.
Поперечки на дах Mitsubishi Galant закріплюються на даху автомобіля за допомогою спеціальних притисків, які фіксуються за штатні місця даху автомобіля. Надійна фіксація забезпечується за допомогою спеціального гвинта. В багажниках від відомого виробника "Кенгуру" всі елементи, що стикаються з кузовом автомобіля, оснащені гумовими прокладками і ущільнювачами для запобігання пошкодження лако-фарбового покриття.
Особливість багажників для Мітсубіші Галант ТМ Кенгуру – це алюмінієві поперечки овальної форми .
Щоб замовити поперечки на дах Мітсубіші Галант - скористайтеся фільтром, меню підбору по марці і моделі автомобіля або зверніться до менеджера компанії.
Увага!
Характеристики товару, комплект поставки та зовнішній вигляд можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenguru |
| Країна виробник | Україна |
| Вид багажника | Модельний |
| Колір | Сірий |
| Марка | Mitsubishi |
| Матеріал | Алюміній |
| Модель | Galant |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Galant |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPID | 55874 |
| Антиковзка вставка | Так |
| Вид | Aero |
| Рік випуску | 1988-1992 |
| Група товарів | Багажники, поперечки |
| Довжина | 120 см |
| Замок під ключ | Немає |
| Максимальне навантаження | 85 кг |
| Матеріал кріплення | Метал |
| Наявність монтажного комплекту | Так |
| Тип профілю | Овал |
| Тип установки | В штатні місця |
| Товщина стінки труби | 2,5 мм |
- Ціна: 2 850 ₴/комплект




