
Багажник на дах Mitsubishi Lancer 2007 через дверний проріз
2 170 ₴
- В наявності
- Код: Camel-120-1431
Багажник Mitsubishi Lancer 2007 через дверний проріз
Поперечки - мабуть один з основних і найпоширеніших видів багажників на дах транспортного засобу. Як правило, вони служать основою для встановлення будь-якої системи перевезення вантажу на даху автомобіля (аеробокс, велокріплення, кріплення для лиж, сноуборду), і так само часто їх застосовують у якості багажника з метою транспортування вантажів, які не поміщається в багажний відсік автомобіля. Багажник Mitsubishi Lancer від українського виробника "Kenguru" являє собою конструкцію з двох металевих профілів прямокутної форми з набором кріплень, спеціально призначеними для монтажу аксесуара за дверний проріз автомобіля.
Багажник Митсубиши Лансер за дверные арки изготовлен из стали толщиной 2,5 мм, имеет форму прямоугольника, а также дополнительное защитное покрытие в виде ПВХ-чехла. Края профиля закрыты декоративной заглушкой. Все элементы креплений в области контакта с кузовом автомобиля оснащены резиновыми прокладками и уплотнителями для обеспечения сохранности лакокрасочного покрытия соприкасающихся деталей. Максимальная грузоподъемность поперечин составляет 85 кг. В комплект поставки включены четыре специальные крепления для установки за арки, два профиля длинной 1200 мм, а также инструкция по установке.
Встановлення багажника Mitsubishi Lancer займає не більше 30 хвилин і не вимагає ніяких доробок кузова або вироби. Рухливий кріпильний елемент дає можливість, при необхідності, зручно відрегулювати положення поперечки і розмістити її в необхідному місці. В монтажний комплект включені всі необхідні деталі для установки. Надійність експлуатації виробу виробник гарантує протягом 12 місяців.
Щоб замовити поперечки на дах Мітсубіші Лансер - скористайтеся фільтром, меню підбору по марці і моделі автомобіля або зверніться до менеджера компанії.
Увага!
Характеристики товару, комплект поставки та зовнішній вигляд можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenguru |
| Країна виробник | Україна |
| Вид багажника | Модельний |
| Колір | Чорний |
| Марка | Mitsubishi |
| Модель | Lancer |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPID | 11883 |
| Антиковзка вставка | Немає |
| Вид | Standart |
| Рік випуску | 2007- |
| Група товарів | Багажники, поперечки |
| Довжина | 120 см |
| Замок під ключ | Немає |
| Максимальне навантаження | 85 кг |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал кріплення | Сталь |
| Наявність монтажного комплекту | Так |
| Тип профілю | Прямокутник |
| Тип установки | За дверний проріз |
| Товщина стінки труби | 2,5 мм |
- Ціна: 2 170 ₴




