
Багажник на дах Mitsubishi Lancer 2003 через дверний проріз Aero
3 360 ₴
- В наявності
- Код: CamelA-120-1429
Багажник Mitsubishi Lancer 2003 через дверний проріз
Поперечины - пожалуй один из основных и самых распространенных видов багажников на крышу транспортного средства. Как правило, они служат основой для установки любой системы перевозки груза на крыше автомобиля (аэробокс, велокрепление, крепление для лыж, сноуборда), и так же часто их применяют в качестве багажника с целью транспортировки грузов, которые не помещается в багажный отсек автомобиля. Багажник Mitsubishi Lancer від українського виробника "Kenguru" являє собою конструкцію з двох алюмінієвих профілів аеродинамічної форми з набором кріплень, спеціально призначеними для монтажу аксесуара за дверний проріз автомобіля.
Багажник Мітсубіші Лансер за дверний проріз виготовлений з алюмінію завтовшки 2,5 мм, має аеродинамічну форму, а також захисне анодоване покриття. Краї профілю закрито декоративною заглушкою. Всі елементи кріплень в області контакту з кузовом автомобіля оснащені гумовими прокладками і ущільнювачами для забезпечення збереження лакофарбового покриття дотичних деталей. Максимальна вантажопідйомність поперечок становить 85 кг. У комплект поставки включені чотири спеціальні кріплення для установки за дверні арки, два профілю довжиною 1200 мм, а також інструкція по установці.
Установка багажника Mitsubishi Lancer занимает не более 30 минут и не требует никаких доработок кузова или изделия. Подвижный крепежный элемент дает возможность, при необходимости, удобно отрегулировать положение поперечины и разместить ее в необходимом месте. В монтажный комплект включены все необходимые детали для установки. Надежность эксплуатации изделия производитель гарантирует на протяжении 12 месяцев.
Щоб замовити поперечки на дах Мітсубіші Лансер - скористайтеся фільтром, меню підбору по марці і моделі автомобіля або зверніться до менеджера компанії.
Увага!
Характеристики товару, комплект поставки та зовнішній вигляд можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenguru |
| Країна виробник | Україна |
| Вид багажника | Модельний |
| Марка | Mitsubishi |
| Матеріал | Алюміній |
| Модель | Lancer |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPID | 11882 |
| Антиковзка вставка | Так |
| Вид | Aero |
| Рік випуску | 2003- |
| Група товарів | Багажники, поперечки |
| Довжина | 120 см |
| Замок під ключ | Немає |
| Максимальне навантаження | 85 кг |
| Матеріал кріплення | Сталь |
| Наявність монтажного комплекту | Так |
| Тип профілю | Аеродинамічні |
| Тип установки | За дверний проріз |
| Товщина стінки труби | 2,5 мм |
| Колір | Сірий мат |
- Ціна: 3 360 ₴



