
Багажник на дах Chevrolet Lacetti 2004 через дверний проріз Aero
3 360 ₴
- В наявності
- Код: CamelA-120-1082
Багажник Chevrolet Lacetti 2004 через дверний проріз
Поперечки - мабуть один з основних і найпоширеніших видів багажників на дах транспортного засобу. Як правило, вони служать основою для встановлення будь-якої системи перевезення вантажу на даху автомобіля (аеробокс, велокріплення, кріплення для лиж, сноуборду), і так само часто їх застосовують у якості багажника з метою транспортування вантажів, які не поміщається в багажний відсік автомобіля. Багажник Chevrolet Lacetti від українського виробника "Kenguru" являє собою конструкцію з двох алюмінієвих профілів аеродинамічної форми з набором кріплень, спеціально призначеними для монтажу аксесуара за дверний проріз автомобіля.
Багажник Шевроле Лачетті за дверний проріз виготовлений з алюмінію завтовшки 2,5 мм, має аеродинамічну форму, а також захисне анодоване покриття. Краї профілю закрито декоративною заглушкою. Всі елементи кріплень в області контакту з кузовом автомобіля оснащені гумовими прокладками і ущільнювачами для забезпечення збереження лакофарбового покриття дотичних деталей. Максимальна вантажопідйомність поперечок становить 85 кг. У комплект поставки включені чотири спеціальні кріплення для установки за дверні арки, два профілю довжиною 1200 мм, а також інструкція по установці.
Установка багажника Chevrolet Lacetti занимает не более 30 минут и не требует никаких доработок кузова или изделия. Подвижный крепежный элемент дает возможность, при необходимости, удобно отрегулировать положение поперечины и разместить ее в необходимом месте. В монтажный комплект включены все необходимые детали для установки. Надежность эксплуатации изделия производитель гарантирует на протяжении 12 месяцев.
Щоб замовити поперечки на дах Шевроле Лачетті - скористайтеся фільтром, меню підбору по марці і моделі автомобіля або зверніться до менеджера компанії.
Увага!
Характеристики товару, комплект поставки та зовнішній вигляд можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenguru |
| Країна виробник | Україна |
| Вид багажника | Модельний |
| Марка | Chevrolet |
| Матеріал | Алюміній |
| Модель | Lacetti |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPID | 11836 |
| Антиковзка вставка | Так |
| Вид | Aero |
| Рік випуску | 2004- |
| Група товарів | Багажники, поперечки |
| Довжина | 120 см |
| Замок під ключ | Немає |
| Максимальне навантаження | 85 кг |
| Матеріал кріплення | Сталь |
| Наявність монтажного комплекту | Так |
| Тип профілю | Аеродинамічні |
| Тип установки | За дверний проріз |
| Товщина стінки труби | 2,5 мм |
| Колір | Сірий мат |
- Ціна: 3 360 ₴



