
Багажник Chevrolet Captiva 2006 - на рейлінги Lux
2 400 ₴
- В наявності
- Код: RelL-140-1071
Багажник Chevrolet Captiva 2006 - на рейлінги
Поперечины - пожалуй один из основных и самых распространенных видов багажников на крышу транспортного средства. Как правило, они служат основой для установки любой системы перевозки груза на крыше автомобиля (аэробокс, велокрепление, крепление для лыж, сноуборда), и так же часто их применяют в качестве багажника с целью транспортировки грузов, которые не помещается в багажный отсек автомобиля. Багажник Chevrolet Captiva від українського виробника "Kenguru" являє собою конструкцію з двох алюмінієвих профілів прямокутної форми з набором кріплень, спеціально призначеними для монтажу на передвстановлені рейлінги автомобіля.
Багажник Шевроле Каптива на рейлинги изготовлен из алюминия толщиной 2,5 мм, имеет форму прямоугольника, а также защитное анодированное покрытие. Края профиля закрыты декоративной заглушкой. Все элементы креплений в области контакта с кузовом автомобиля оснащены резиновыми прокладками и уплотнителями для обеспечения сохранности лакокрасочного покрытия соприкасающихся деталей. Максимальная грузоподъемность поперечин составляет 85 кг. В комплект поставки включены четыре специальные крепления для установки на рейлинги, два профиля длинной 1400 мм, а также инструкция по установке.
Встановлення багажника Chevrolet Captiva займає не більше 30 хвилин і не вимагає ніяких доробок кузова або вироби. Рухливий кріпильний елемент дає можливість, при необхідності, зручно відрегулювати положення поперечки і розмістити її в необхідному місці. В монтажний комплект включені всі необхідні деталі для установки. Надійність експлуатації виробу виробник гарантує протягом 12 місяців.
Щоб замовити поперечки на дах Шевроле Каптіва - скористайтеся фільтром, меню підбору по марці і моделі автомобіля або зверніться до менеджера компанії.
Увага!
Характеристики товару, комплект поставки та зовнішній вигляд можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenguru |
| Країна виробник | Україна |
| Вид багажника | Модельний |
| Марка | Chevrolet |
| Матеріал | Алюміній |
| Модель | Captiva |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPID | 11365 |
| Антиковзка вставка | Немає |
| Вид | Lux |
| Рік випуску | 2006- |
| Група товарів | Багажники, поперечки |
| Довжина | 140 см |
| Замок під ключ | Немає |
| Максимальне навантаження | 85 кг |
| Матеріал кріплення | Пластик |
| Наявність монтажного комплекту | Так |
| Тип профілю | Прямокутник |
| Тип установки | На рейлінги |
| Товщина стінки труби | 2,5 мм |
| Колір | Сірий мат |
- Ціна: 2 400 ₴


