
Багажник для автомобіля на гладкий дах Camel 120
2 170 ₴/комплект
- В наявності
- Код: Camel-120-1003
+380 (95) 634-02-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багажники CAMEL 120 - це універсальні, надійні і недорогі багажники, є кращим вибором з недорогих багажників. Багажник комплектується сталевими квадратними поперечками 20мм*30мм*2мм довжиною 1200мм, покриті чорним пластиком, призначений для автомобілів зі стандартною гладкою дахом.
Багажник кріпиться до даху автомобіля з допомогою упору на дах і притиску, який чіпляється за арку двері. Всі елементи багажника, які стикаються з кузовом автомобіля, мають спеціальні захисні прокладки. Рекомендоване навантаження заводом виробником 70 кг.
Швидко і надійно кріпиться на більшість сучасних автомобілів (Cerato, Lanos, Lacetti, Accent, Aveo, Lancer, Camry, Mazda 3 2014 і багато інші моделі авто)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Вид багажника | Універсальний |
| Матеріал | Сталь |
| Довжина поперечок | 1200 мм |
| Тип поперечок | Прямокутний |
| Замок на багажнику | Немає |
| Максимально навантаження | 70 кг |
| Спосіб установки | На гладку дах |
| Виробник | Kenguru |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenguru |
| Країна виробник | Україна |
| Вид багажника | Універсальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина поперечок | 1200 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип поперечин | Прямокутник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип багажника | На гладку дах |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 170 ₴/комплект







