
Багажник для автомобіля на гладкий дах Camel lux 120
2 730 ₴/комплект
- В наявності
- Код: Camel-120-1003lux
+380 (95) 634-02-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багажник універсальний Camel LUX 120 підходить на більшість сучасних авто з гладкою дахом. Поперечки даного багажника виготовлені з алюмінієвого профілю квадратного перерізу 20ммх30ммх2.5мм. Встановлюється за допомогою кріплень з затискачами під арку двері.
У звичайну комплектацію багажника входять поперечки, довжиною 120 см Для автомобілів з більш широкими габаритами багажник може комплектуватися поперечками 130 і 140 див. ціну уточнюйте. Рекомендована навантаження – 70 кг
| Вид багажника | Універсальний |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина поперечок | 1200 (мм) |
| Тип поперечок | прямокутний |
| Замок на багажнику | Немає |
| Максимально навантаження | 70 кг |
| Спосіб установки | на гладку дах |
| Виробник | Kenguru |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 (міс) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenguru |
| Країна виробник | Україна |
| Вид багажника | Універсальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина поперечок | 1200 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип багажника | Дворейковий |
| Тип поперечин | Прямокутник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 730 ₴/комплект





