
Багажник на дах Ford Focus 2003 - C-Max в штатні місця Lux
2 800 ₴/комплект
- В наявності
- Код: CombiL-130-1195
Багажник Ford Focus 2003 - C-Max в штатні місця
Поперечки - мабуть один з основних і найпоширеніших видів багажників на дах транспортного засобу. Як правило, вони служать основою для встановлення будь-якої системи перевезення вантажу на даху автомобіля (аеробокс, велокріплення, кріплення для лиж, сноуборду), і так само часто їх застосовують у якості багажника з метою транспортування вантажів, які не поміщається в багажний відсік автомобіля. Багажник Ford Focus від українського виробника "Kenguru" являє собою конструкцію з двох алюмінієвих профілів квадратної форми з набором кріплень, спеціально призначеними для монтажу аксесуара на штатні місця автомобіля передбачені заводом-виробником.
Багажник Форд Фокус в штатные места изготовлен из алюминия толщиной 2,5 мм, имеет квадратную форму, а также защитное анодированное покрытие. Края профиля закрыты декоративной заглушкой. Все элементы креплений в области контакта с кузовом автомобиля оснащены резиновыми прокладками и уплотнителями для обеспечения сохранности лакокрасочного покрытия соприкасающихся деталей. Максимальная грузоподъемность поперечин составляет 85 кг. В комплект поставки включены четыре специальные крепления для установки в штатные места, два профиля длинной 1300 мм, а также инструкция по установке.
Установка багажника Ford Focus занимает не более 30 минут и не требует никаких доработок кузова или изделия. Подвижный крепежный элемент дает возможность, при необходимости, удобно отрегулировать положение поперечины и разместить ее в необходимом месте. В монтажный комплект включены все необходимые детали для установки. Надежность эксплуатации изделия производитель гарантирует на протяжении 12 месяцев.
Щоб замовити поперечки на дах Форд Фокус - скористайтеся фільтром, меню підбору по марці і моделі автомобіля або зверніться до менеджера компанії.
Увага!
Характеристики товару, комплект поставки та зовнішній вигляд можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenguru |
| Країна виробник | Україна |
| Вид багажника | Модельний |
| Марка | Ford |
| Матеріал | Алюміній |
| Модель | Focus |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPID | 11432 |
| Антиковзка вставка | Немає |
| Вид | Lux |
| Рік випуску | 2003- |
| Група товарів | Багажники, поперечки |
| Довжина | 130 см |
| Замок під ключ | Немає |
| Максимальне навантаження | 85 кг |
| Матеріал кріплення | Сталь |
| Наявність монтажного комплекту | Так |
| Тип профілю | Прямокутник |
| Тип установки | В штатні місця |
| Товщина стінки труби | 2,5 мм |
| Колір | Сірий мат |
- Ціна: 2 800 ₴/комплект


