
Багажник на дах Citroen C15 1992 - в штатні місця Lux
2 800 ₴/комплект
- В наявності
- Код: CombiL-130-1097
Багажник Citroen C15 1992 - Van в штатні місця
Поперечки - мабуть один з основних і найпоширеніших видів багажників на дах транспортного засобу. Як правило, вони служать основою для встановлення будь-якої системи перевезення вантажу на даху автомобіля (аеробокс, велокріплення, кріплення для лиж, сноуборду), і так само часто їх застосовують у якості багажника з метою транспортування вантажів, які не поміщається в багажний відсік автомобіля. Багажник Citroen C15 від українського виробника "Kenguru" являє собою конструкцію з двох алюмінієвих профілів квадратної форми з набором кріплень, спеціально призначеними для монтажу аксесуара на штатні місця автомобіля передбачені заводом-виробником.
Багажник Сітроен C15 в штатні місця виготовлений з алюмінію завтовшки 2,5 мм, має квадратну форму, а також захисне анодоване покриття. Краї профілю закрито декоративною заглушкою. Всі елементи кріплень в області контакту з кузовом автомобіля оснащені гумовими прокладками і ущільнювачами для забезпечення збереження лакофарбового покриття дотичних деталей. Максимальна вантажопідйомність поперечок становить 85 кг. У комплект поставки включені чотири спеціальні кріплення для установки в штатні місця, два профілю довжиною 1300 мм, а також інструкція по установці.
Встановлення багажника Citroen C15 займає не більше 30 хвилин і не вимагає ніяких доробок кузова або вироби. Рухливий кріпильний елемент дає можливість, при необхідності, зручно відрегулювати положення поперечки і розмістити її в необхідному місці. В монтажний комплект включені всі необхідні деталі для установки. Надійність експлуатації виробу виробник гарантує протягом 12 місяців.
Щоб замовити поперечки на дах Сітроен C15 - скористайтеся фільтром, меню підбору по марці і моделі автомобіля або зверніться до менеджера компанії.
Увага!
Характеристики товару, комплект поставки та зовнішній вигляд можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenguru |
| Країна виробник | Україна |
| Вид багажника | Модельний |
| Марка | Citroen |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPID | 11420 |
| Антиковзка вставка | Немає |
| Вид | Lux |
| Рік випуску | 1992- |
| Група товарів | Багажники, поперечки |
| Довжина | 130 см |
| Замок під ключ | Немає |
| Максимальне навантаження | 85 кг |
| Матеріал кріплення | Сталь |
| Мoдель | C15 |
| Наявність монтажного комплекту | Так |
| Тип профілю | Прямокутник |
| Тип установки | В штатні місця |
| Товщина стінки труби | 2,5 мм |
| Колір | Сірий мат |
- Ціна: 2 800 ₴/комплект


