
Багажник на дах Renault Logan 2004 - в штатні місця Aero
3 070 ₴/комплект
- В наявності
- Код: BRLA-120
Багажник Renault Logan 2004- в штатные места
Поперечины - пожалуй один из основных и самых распространенных видов багажников на крышу транспортного средства. Как правило, они служат основой для установки любой системы перевозки груза на крыше автомобиля (аэробокс, велокрепление, крепление для лыж, сноуборда), и так же часто их применяют в качестве багажника с целью транспортировки грузов, которые не помещается в багажный отсек автомобиля. Багажник Renault Logan від українського виробника "Kenguru" являє собою конструкцію з двох алюмінієвих профілів аеродинамічної форми з набором кріплень, спеціально призначеними для монтажу аксесуара в штатні місця, передбачені заводом-виробником.
Багажник Рено Логан в штатні місця виготовлений з алюмінію завтовшки 2,5 мм, має аеродинамічну форму, а також спеціальне захисне анодоване покриття. Краї профілю закрито декоративною заглушкою. Всі елементи кріплень в області контакту з кузовом автомобіля оснащені гумовими прокладками і ущільнювачами для забезпечення збереження лакофарбового покриття дотичних деталей. Максимальна вантажопідйомність поперечок становить 85 кг. В комплект поставки включены четыре специальные крепления для установки на заводские места, два профиля длинной 1200 мм, а также инструкция по установке.
Установка багажника Renault Logan занимает не более 30 минут и не требует никаких доработок кузова или изделия. Подвижный крепежный элемент дает возможность, при необходимости, удобно отрегулировать положение поперечины и разместить ее в необходимом месте. В монтажный комплект включены все необходимые детали для установки. Надежность эксплуатации изделия производитель гарантирует на протяжении 12 месяцев.
Щоб замовити поперечки на дах Рено Логан - скористайтеся фільтром, меню підбору по марці і моделі автомобіля або зверніться до менеджера компанії.
Увага!
Характеристики товару, комплект поставки та зовнішній вигляд можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenguru |
| Країна виробник | Україна |
| Вид багажника | Модельний |
| Марка | Renault |
| Матеріал | Алюміній |
| Модель | Logan |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антиковзка вставка | Так |
| Рік випуску | 2004- |
| Група товарів | Багажники, поперечки |
| Довжина | 120 см |
| Замок під ключ | Немає |
| Максимальне навантаження | 85 кг |
| Матеріал кріплення | Сталь |
| Наявність монтажного комплекту | Так |
| Тип профілю | Аеродинамічні |
| Тип установки | В штатні місця |
| Товщина стінки труби | 2,5 мм |
| Колір | Сірий мат |
- Ціна: 3 070 ₴/комплект

