Багажник Opel Astra Classik 2004-в штатні місця
Це тип автомобільного багажника, який також називають "поперечки" або "поперечні рейлінги". Такий багажник призначений для установки на автомобілі у яких є штатні місця на даху.
Поперечки на дах Opel Astra закріплюються на даху автомобіля за допомогою спеціальних притисків, які фіксуються за штатні місця даху автомобіля. Надійна фіксація забезпечується за допомогою спеціального гвинта. В багажниках від відомого виробника "Кенгуру" всі елементи, що стикаються з кузовом автомобіля, оснащені гумовими прокладками і ущільнювачами для запобігання пошкодження лако-фарбового покриття.
Особливість багажників для Опель Астра ТМ Кенгуру – це наявність ПВХ покриття на каркасі багажника. Завдяки якому забезпечується надійна експлуатація та підвищена зносостійкість виробу. Іншими словами багажник з ПВХ покриттям захищений від корозії, інших впливів зовнішнього навколишнього середовища а також фізичних пошкоджень каркасу багажника.
Щоб замовити поперечки на дах Опель Астра - скористайтеся фільтром, меню підбору по марці і моделі автомобіля або зверніться до менеджера компанії.
Увага!
Характеристики товару, комплект поставки та зовнішній вигляд можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenguru |
| Країна виробник | Україна |
| Вид багажника | Модельний |
| Колір | Чорний |
| Марка | Opel |
| Модель | Astra |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPID | 55876 |
| Антиковзка вставка | Немає |
| Вид | Standart |
| Рік випуску | 2004- |
| Група товарів | Багажники, поперечки |
| Довжина | 120 см |
| Замок під ключ | Немає |
| Максимальне навантаження | 85 кг |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал кріплення | Метал |
| Наявність монтажного комплекту | Так |
| Тип профілю | Прямокутник |
| Тип установки | В штатні місця |
| Товщина стінки труби | 2,5 мм |
- Ціна: 925 ₴/комплект



