
Багажник на дах Mercedes-Benz W124 1988-1996 в штатні місця
2 200 ₴/комплект
- В наявності
- Код: Combi-130-1396
Багажник Mercedes 230/300 1988-1996 CE (W124c) в штатні місця
Поперечки - мабуть один з основних і найпоширеніших видів багажників на дах транспортного засобу. Як правило, вони служать основою для встановлення будь-якої системи перевезення вантажу на даху автомобіля (аеробокс, велокріплення, кріплення для лиж, сноуборду), і так само часто їх застосовують у якості багажника з метою транспортування вантажів, які не поміщається в багажний відсік автомобіля. Багажник Mercedes 230/300 від українського виробника "Kenguru" являє собою конструкцію з двох металевих профілів прямокутної форми з набором кріплень, спеціально призначеними для монтажу аксесуара на штатні місця автомобіля передбачені заводом-виробником.
Багажник Мерседес 230/300 в штатные места изготовлен из стали толщиной 2,5 мм, имеет форму прямоугольника, а также дополнительное защитное покрытие в виде ПВХ-чехла. Края профиля закрыты декоративной заглушкой. Все элементы креплений в области контакта с кузовом автомобиля оснащены резиновыми прокладками и уплотнителями для обеспечения сохранности лакокрасочного покрытия соприкасающихся деталей. Максимальная грузоподъемность поперечин составляет 85 кг. В комплект поставки включены четыре специальные крепления для установки в штатные места, два профиля длинной 1300 мм, а также инструкция по установке.
Установка багажника Mercedes 230/300 занимает не более 30 минут и не требует никаких доработок кузова или изделия. Подвижный крепежный элемент дает возможность, при необходимости, удобно отрегулировать положение поперечины и разместить ее в необходимом месте. В монтажный комплект включены все необходимые детали для установки. Надежность эксплуатации изделия производитель гарантирует на протяжении 12 месяцев.
Щоб замовити поперечки на дах Мерседес 230/300 - скористайтеся фільтром, меню підбору по марці і моделі автомобіля або зверніться до менеджера компанії.
Увага!
Характеристики товару, комплект поставки та зовнішній вигляд можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenguru |
| Країна виробник | Україна |
| Вид багажника | Модельний |
| Колір | Чорний |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPID | 11443 |
| Антиковзка вставка | Немає |
| Вид | Standart |
| Рік випуску | 1988-1996 |
| Група товарів | Багажники, поперечки |
| Довжина | 130 см |
| Замок під ключ | Немає |
| Мoдель | 230/300 |
| Максимальне навантаження | 85 кг |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал кріплення | Сталь |
| Наявність монтажного комплекту | Так |
| Тип профілю | Прямокутник |
| Тип установки | В штатні місця |
| Товщина стінки труби | 2,5 мм |
- Ціна: 2 200 ₴/комплект

