
Багажник на дах Mazda 323 1994-2000 F в штатні місця Aero
3 540 ₴/комплект
- В наявності
- Код: CombiA-130-1380
Багажник Mazda 323 1994-2000 F Hatctback в штатні місця
Поперечки - мабуть один з основних і найпоширеніших видів багажників на дах транспортного засобу. Як правило, вони служать основою для встановлення будь-якої системи перевезення вантажу на даху автомобіля (аеробокс, велокріплення, кріплення для лиж, сноуборду), і так само часто їх застосовують у якості багажника з метою транспортування вантажів, які не поміщається в багажний відсік автомобіля. Багажник Mazda 323 від українського виробника "Kenguru" являє собою конструкцію з двох алюмінієвих профілів аеродинамічної форми з набором кріплень, спеціально призначеними для монтажу аксесуара на штатні місця автомобіля передбачені заводом-виробником.
Багажник Мазда 323 в штатні місця виготовлений з алюмінію завтовшки 2,5 мм, має аеродинамічну форму, а також захисне анодоване покриття. Краї профілю закрито декоративною заглушкою. Всі елементи кріплень в області контакту з кузовом автомобіля оснащені гумовими прокладками і ущільнювачами для забезпечення збереження лакофарбового покриття дотичних деталей. Максимальна вантажопідйомність поперечок становить 85 кг. У комплект поставки включені чотири спеціальні кріплення для установки в штатні місця, два профілю довжиною 1300 мм, а також інструкція по установці.
Встановлення багажника Mazda 323 займає не більше 30 хвилин і не вимагає ніяких доробок кузова або вироби. Рухливий кріпильний елемент дає можливість, при необхідності, зручно відрегулювати положення поперечки і розмістити її в необхідному місці. В монтажний комплект включені всі необхідні деталі для установки. Надійність експлуатації виробу виробник гарантує протягом 12 місяців.
Щоб замовити поперечки на дах Мазда 323 - скористайтеся фільтром, меню підбору по марці і моделі автомобіля або зверніться до менеджера компанії.
Увага!
Характеристики товару, комплект поставки та зовнішній вигляд можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenguru |
| Країна виробник | Україна |
| Вид багажника | Модельний |
| Марка | Mazda |
| Матеріал | Алюміній |
| Модель | 323 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPID | 11441 |
| Антиковзка вставка | Так |
| Вид | Aero |
| Рік випуску | 1994-2000 |
| Група товарів | Багажники, поперечки |
| Довжина | 130 см |
| Замок під ключ | Немає |
| Максимальне навантаження | 85 кг |
| Матеріал кріплення | Сталь |
| Наявність монтажного комплекту | Так |
| Тип профілю | Аеродинамічні |
| Тип установки | В штатні місця |
| Товщина стінки труби | 2,5 мм |
| Колір | Сірий мат |
- Ціна: 3 540 ₴/комплект


