
Багажник на дах Honda Civic 2005 через дверний проріз
2 170 ₴
- В наявності
- Код: Camel-120-1238
Багажник Honda Civic 2005 через дверний проріз
Поперечки - мабуть один з основних і найпоширеніших видів багажників на дах транспортного засобу. Як правило, вони служать основою для встановлення будь-якої системи перевезення вантажу на даху автомобіля (аеробокс, велокріплення, кріплення для лиж, сноуборду), і так само часто їх застосовують у якості багажника з метою транспортування вантажів, які не поміщається в багажний відсік автомобіля. Багажник Honda Civic від українського виробника "Kenguru" являє собою конструкцію з двох металевих профілів прямокутної форми з набором кріплень, спеціально призначеними для монтажу аксесуара за дверний проріз автомобіля.
Багажник Хонда Сівік за дверні арки виготовлений із сталі товщиною 2,5 мм, має форму прямокутника, а також додаткове захисне покриття у вигляді ПВХ-чохла. Краї профілю закрито декоративною заглушкою. Всі елементи кріплень в області контакту з кузовом автомобіля оснащені гумовими прокладками і ущільнювачами для забезпечення збереження лакофарбового покриття дотичних деталей. Максимальна вантажопідйомність поперечок становить 85 кг. У комплект поставки включені чотири спеціальні кріплення для установки за арки, два профілю довжиною 1200 мм, а також інструкція по установці.
Встановлення багажника Honda Civic займає не більше 30 хвилин і не вимагає ніяких доробок кузова або вироби. Рухливий кріпильний елемент дає можливість, при необхідності, зручно відрегулювати положення поперечки і розмістити її в необхідному місці. В монтажний комплект включені всі необхідні деталі для установки. Надійність експлуатації виробу виробник гарантує протягом 12 місяців.
Щоб замовити поперечки на дах Хонда Сівік - скористайтеся фільтром, меню підбору по марці і моделі автомобіля або зверніться до менеджера компанії.
Увага!
Характеристики товару, комплект поставки та зовнішній вигляд можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenguru |
| Країна виробник | Україна |
| Вид багажника | Модельний |
| Колір | Чорний |
| Марка | Honda |
| Модель | Civic |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPID | 11859 |
| Антиковзка вставка | Немає |
| Вид | Standart |
| Рік випуску | 2005- |
| Група товарів | Багажники, поперечки |
| Довжина | 120 см |
| Замок під ключ | Немає |
| Максимальне навантаження | 85 кг |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал кріплення | Сталь |
| Наявність монтажного комплекту | Так |
| Тип профілю | Прямокутник |
| Тип установки | За дверний проріз |
| Товщина стінки труби | 2,5 мм |
- Ціна: 2 170 ₴




