
Багажник на дах Chevrolet Lacetti 2004 через дверний проріз
2 170 ₴
- В наявності
- Код: Camel-120-1081
Багажник Chevrolet Lacetti 2004 через дверний проріз
Поперечки - мабуть один з основних і найпоширеніших видів багажників на дах транспортного засобу. Як правило, вони служать основою для встановлення будь-якої системи перевезення вантажу на даху автомобіля (аеробокс, велокріплення, кріплення для лиж, сноуборду), і так само часто їх застосовують у якості багажника з метою транспортування вантажів, які не поміщається в багажний відсік автомобіля. Багажник Chevrolet Lacetti від українського виробника "Kenguru" являє собою конструкцію з двох металевих профілів прямокутної форми з набором кріплень, спеціально призначеними для монтажу аксесуара за дверний проріз автомобіля.
Багажник Шевроле Лачетти за дверные арки изготовлен из стали толщиной 2,5 мм, имеет форму прямоугольника, а также дополнительное защитное покрытие в виде ПВХ-чехла. Края профиля закрыты декоративной заглушкой. Все элементы креплений в области контакта с кузовом автомобиля оснащены резиновыми прокладками и уплотнителями для обеспечения сохранности лакокрасочного покрытия соприкасающихся деталей. Максимальная грузоподъемность поперечин составляет 85 кг. В комплект поставки включены четыре специальные крепления для установки за арки, два профиля длинной 1200 мм, а также инструкция по установке.
Установка багажника Chevrolet Lacetti занимает не более 30 минут и не требует никаких доработок кузова или изделия. Подвижный крепежный элемент дает возможность, при необходимости, удобно отрегулировать положение поперечины и разместить ее в необходимом месте. В монтажный комплект включены все необходимые детали для установки. Надежность эксплуатации изделия производитель гарантирует на протяжении 12 месяцев.
Щоб замовити поперечки на дах Шевроле Лачетті - скористайтеся фільтром, меню підбору по марці і моделі автомобіля або зверніться до менеджера компанії.
Увага!
Характеристики товару, комплект поставки та зовнішній вигляд можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenguru |
| Країна виробник | Україна |
| Вид багажника | Модельний |
| Колір | Чорний |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Lacetti |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPID | 11836 |
| Антиковзка вставка | Немає |
| Вид | Standart |
| Рік випуску | 2004- |
| Група товарів | Багажники, поперечки |
| Довжина | 120 см |
| Замок під ключ | Немає |
| Максимальне навантаження | 85 кг |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал кріплення | Сталь |
| Наявність монтажного комплекту | Так |
| Тип профілю | Прямокутник |
| Тип установки | За дверний проріз |
| Товщина стінки труби | 2,5 мм |
- Ціна: 2 170 ₴




