
Багажник Skoda Roomster 2006 - на рейлінги Aero
2 670 ₴
- В наявності
- Код: RelA-130-1676
Багажник Skoda Roomster 2006- на рейлинги
Поперечины - пожалуй один из основных и самых распространенных видов багажников на крышу транспортного средства. Как правило, они служат основой для установки любой системы перевозки груза на крыше автомобиля (аэробокс, велокрепление, крепление для лыж, сноуборда), и так же часто их применяют в качестве багажника с целью транспортировки грузов, которые не помещается в багажный отсек автомобиля. Багажник Skoda Roomster від українського виробника "Kenguru" являє собою конструкцію з двох алюмінієвих профілів аеродинамічної форми з набором кріплень, спеціально призначеними для монтажу на передвстановлені рейлінги автомобіля.
Багажник Шкода Румстер на рейлінги виготовлений з алюмінію завтовшки 2,5 мм, має покращену аеродинамічну форму, а також захисне анодоване покриття. Краї профілю закрито декоративною заглушкою. Всі елементи кріплень в області контакту з кузовом автомобіля оснащені гумовими прокладками і ущільнювачами для забезпечення збереження лакофарбового покриття дотичних деталей. Максимальна вантажопідйомність поперечок становить 85 кг. У комплект поставки включені чотири спеціальні кріплення для установки на рейлінги, два профілю довжиною 1300 мм, а також інструкція по установці.
Установка багажника Skoda Roomster занимает не более 30 минут и не требует никаких доработок кузова или изделия. Подвижный крепежный элемент дает возможность, при необходимости, удобно отрегулировать положение поперечины и разместить ее в необходимом месте. В монтажный комплект включены все необходимые детали для установки. Надежность эксплуатации изделия производитель гарантирует на протяжении 12 месяцев.
Щоб замовити поперечки на дах Шкода Румстер - скористайтеся фільтром, меню підбору по марці і моделі автомобіля або зверніться до менеджера компанії.
Увага!
Характеристики товару, комплект поставки та зовнішній вигляд можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenguru |
| Країна виробник | Україна |
| Вид багажника | Модельний |
| Марка | Skoda |
| Матеріал | Алюміній |
| Модель | Roomster |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Roomster |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPID | 11389 |
| Антиковзка вставка | Так |
| Вид | Aero |
| Рік випуску | 2006- |
| Група товарів | Багажники, поперечки |
| Довжина | 130 см |
| Замок під ключ | Немає |
| Максимальне навантаження | 85 кг |
| Матеріал кріплення | Пластик |
| Наявність монтажного комплекту | Так |
| Тип профілю | Аеродинамічні |
| Тип установки | На рейлінги |
| Товщина стінки труби | 2,5 мм |
| Колір | Сірий мат |
- Ціна: 2 670 ₴



